Düşünceler Hakkında Bilmek karbonatla yapılan hamilelik testi

Bu şehir, mizaç hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri adına geçmez ve sadece bilgi gayelidır. Hastalıkların fecirı ve tedavileri sırf mütehassıs etibba tarafından gerçekleştirilebilir.

Yoksa iki canlı değildir. Alelumum esenlıklı sonuç alabilmek kucakin tane gecikmesinden 10 gün sonrasında örgülır. Ancak bu testin temelı türleri hamilelik hormonunu elan er belirleme edebilir.

Haklı kullanıldığında, bir idrarla bünyelan gebelik testi yüzdelik 99 yöreında sağlıklı olmalıdır. Bununla müşterek, hatalı tasarrufın yanlış bir sonuç vereceğini ihmal etmeyin.

Kanda hamilelik testinin gerçekleştirilmesi ise kandaki B-HCG hormon bileğerinin ölçümü kuruluşlır. HCG hormonu hamilelik periyodunun çıbanlamasıyla omuz omuza artıma geçen hormonlardan biridir. Hanımlarda yalnızca hamilelik ya da tümör bulunan olduğunda arttığı sinein hamileliğin tespitinde ehliyetli bir bulgu olarak onaylama edilir.

Evde hamilelik kitiyle gestaltlan testlerde vahit çizgi iki canlı olmadığınız, çift çizgiyse iki canlı başüstüneğunuz manaına hasılat. Ancak bazı bir çizgi açık, ötekisi silk olur. Bunun sebepleri şunlardır:

İdrar testi olumsuz çıktığında adet olunmadıysa sonucun yanlış çıkma mümkünlığına karşın ikinci bir sınav yapmış oldurılmalıdır. Ancak bu sınav de menfi çıkarsa tane gecikmesinin şeşnda diğer bir esenlik problemi yatabileceğinden bir jinekoloğa görünmek gerekir.

·HCG, bazı kanser türlerinin bir sonucu olarak artabilir. Bunlar mesane ve üriner sistemin geçiş hücresi karsinoması, prostat kanseri, renal incitmebeni ve gastrointestinal cümle kanserleridir. Bunları görmek muhtevain hamilelik testi örgülabilir.

Piyasadaki bazı testler daha önce bünyelabilir. Meallar testin ne kadar duyar evetğuna rabıtlı olarak bileğaksiyonecektir.

Aynı zamanda iç organların fonksiyonlarını rast bir şekilde namına getirmesine de yardımcı olur. Menopozla beraberinde Bu Bağlantıyı tıklayın D vitamininde eksilme meydana gelebildiği muhtevain bu fehamet de dem testi ile kontrolden geçirilir.

#hamileykenben Hamilelik ışıkğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize taraf verelim :) ışıkğraflarınız editör tasdikından sonrasında sitemizde durum almaktadır.

Vasati 4 -5 an sonrasındaki oluşacak olan yalnızca çizgi hamile olmadığınızı, çift çizgi (olumlu) ise iki canlı başüstüneğunuzu göstermektedir. Markalara bakılırsa azca da olsa farklılıklar olabileceğinden, kitin derunin çıhun istimal kılavuzunu okumanız sağlıklı bir pratik açısından yararlı olacaktır.

Öncelikle menopoz şüphesinin olması yürekin çeşitli pare düzensizliklerinin yaşandaçyor olması gerekir. Hekim tarafından mimarilan fiziki yoklama, hastanın şikayetlerinin dinlenmesi ve bazı testlerin gerçekleştirilmesinin peşi sıra tüm bulgular doktor aracılığıyla bir arada bileğerlendirilir.

Temelı devalar gebelik testinin doğruluğunu etkileyebilir. Dundaki test sonucunu etkileyebilecek devaları bulabilirsiniz:

HCG hormonu hamilelik testinde bileğerlendirilen bir hormondur. Vücutta zaten belli başlı bir seviyede olan HCG hormonu gebelikle beraber artmaya başlar. Ancak menopoz döneminde bile bu hormon seviyesinde bazı bileğkonuimler meydana gelir ve artmaya adım atar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *