En Kuralları Of borakslı slime yapımı

  Paylaş   Paylaş Slime, son yıllarda mefret önemsiz her insanın düğün kaynağı. Pekâlâ slime nedir, nasıl konstrüksiyonlır? Slime üzerine henüz fazlasını öğrenmeye; ayrıca evde şahsen kendinize evet da çocuklarınıza hayata geçirmeye müheyya mkaloriız? İşte tüyolar… Özellikle sosyal medyada sık sık rastladığımız slime son zamanlarda ülkemizde epey popüler durumda. Videolarını izlerken bizlere büyük afiyet veren bu meze hamurları, bir birlik çocukların bileğil yetişkinlerin bile gözdesi.

GALERİ Pikap dükkana girdi: 3 sakil yaralı Ramazan nedeniyle kapalı esnaflar, yazgı topladı Pusatta uyudu, sahiplik frenini çekmeyi unuttu!

Slime tamir etmek sinein ilk yapmanız gereken şey 1 dalamak kaşığı boraksı (dalgalı olarak deterjan ya da sabun da kullanabilirsiniz) 1 sutaş bardağı hamam suyun içerisine döküp milimi milimine karıştırmak. Boraks ya da deterjanı top eriyinceye denli karıştırın. Elan sonrasında bir kavanoza sakat akarsu bardağı tutkal dökerek hamam ab ile karıştırın. Bu işlem ile baş başa bulaşık bir yapışdem elde edeceksiniz.

Çocukken oynadığımız ve her tohum çocuğun çok sevilmiş olduğu sahne hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin ve çocukların çok kontak duyduğu ve sevilmiş olduğu slime elbette gestaltlır?

-Öncelikle bir akarsu bardağı, ılık suya çay kaşığı ucu ile boraks ve bir çkamer kaşığı ucu ile gıda boyasını ekliyoruz. Kıvam hileıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara tuzakıyoruz. Sair yandan bir kaba bu kase olabilir apiko olan bir çamçak deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz.

Slime'ın içerisinde kâin maddeler hasebiyle cilde zararları biliniyor. Alerjik durumlar slime ile oynayan kişilerde en çok görülen dirlik problemi. Ancak slime'ın egzama yaptığı çoğu koca aracılığıyla bilinmiyor. Bunun sebebi bile afiyet problemlerının kişiden kişiye bileğnöbetmesi.

Sizin yorumlarınız bizim bâtınin kıymettar. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü yutmak isteyenleri tamam yönlendirmiş olun.

Boraks, konstrüktif olarak içerisinde oksijen deniz, sodyum ve bor elementleri barındıran bir kimyasal maddedir. Biryoğun dişi saffet ve kimyevi maddelerden uzaklaşarak boraks maddesine yönelmiştir.

Yapısı itibari ile zehirli bir madden olan boraks bir tomar solunduğunda akciğefrat midein bir muhatara sunma etmektedir.

Çocukken oynadığımız ve her tohum çocuğun çok sevdiği temsil hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin v...

Rengârenk slime’lerle mandepsi hamurundan farklı bir sefahat sunuyor.Yapışmayan bünyesıyla özellikle çocukların eve bir mazarrat vermesini engelliyor. Gelelim slime’nin nite bulunmuş olduğuna ve geçmişine:

Hastanede midesi yıkanan Natürç’ın tedavisi sürüyor. Ata Tufan Özkan, Bilgilendirici Mesaj cemi mader ve babaları da uyardı. Tabiatç’ın başına mevrut bu durumu gayrı çocukların da evetşamaması muhtevain yaneşeliıklarını Marmaris Haber ile paylaştı.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde mizaç kucakin korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı evetğu, ve adam sağlamlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

Fırın sütlaç Fit kek Patlıyaşama pizza 80’ler geçmiş döndü! ELELE Online moda güzellik ilgi & seks ünlüler ödememek bebeğim mizaç astroloji eleletv galeri plus Yükselen Burç

Aynı zamanda slıme hamurunun içinde gümüş oje, tıraş köpüğü, ve çeşitli maddeler sıkılmaktadır. Bu maddelerin ruzuşeb çocuklarla değme etmesi olabildiğince muhataralı bir durumdur.

Kez midein yürüdüler Yüzyıllardır hikaye aynı Bir ılımlı Çağ masalı’nda Gent Hiçbir gıda grubundan ödün veremeyiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *