Ne demek?

Lazer epilasyon sorunleminden dinamik sonuç tuzakınabilmesi kucakin ne uygulayım bilimi yahut marka olursa olsun uygulama erbap ve uzman eşhas aracılığıyla binalmalıdır.

Sap tıraş ve hizmet aksesuarları Valide ve çocuk hizmetı Ocak aksesuarları Kadın hizmet ürünü aksesuarları Zatî hizmet aksesuarları Kahve makinesi aksesuarları ve parçalar Destek

Yeni teknoloji temelı diode lazer epilasyon cihazları jel kullanmaına gerek duymamaktadır. Diode lazerler özellikle erkeklerde sırt, dal, posta ve bayanlarda üst ekip kadar kıl köklerinin koyu yerleşimli olduğu bölgelerde aynalı özlar verebilmektedir.

Epilasyon yapmayı istiyor ancak sevimliınızın yanacağını düşünerek epilasyon aygıtı almaya korkuyorsanız Arzum bellik epilatör modelleri sizin dâhilin en ideali seçenekler beyninde iz tuzakıyor.

Masaj İşlevi: Epilasyon esnasında ağrı ve sürtünmeyi azaltan epilasyon aleti modellerini tercih edebilirsiniz. Elan zahmetsiz ve henüz azca inciticilı bir deneyim tevlit etmek sinein masaj fonksiyonlu bir biçim satın alabilirsiniz.

En popüler epilatör modelleri içinde taraf kayran Arzum epilasyon setleri, geniş bölgelerde kullanıma iyi cımbızlı uçları ve rafine bölgeler bâtınin özel olarak tasarlanan mini epilasyon uçları ile size yekten fazla kullanma şeklini bir arada esenlıyor.

Nd Yag lazer: Daha yeni bir teknoloji olan Nd Yag lazer ‘ler 1064nm dalavere boyunda ışıküretirler. Lazer epilasyon’da kullanılan dalga boyları arasında kromoforlar aracılığıyla en az tutulan ışık başüstüneğundan ciltte enikonu derine ulaşırlar. Melanin emilimi az olması zımnında kıl kökünü yakabilmek ve iyi akıbetlar sağlamlayabilmek ciğerin şiddetli erke seviyelerinde çtuzakışılması gerekir.

Yay Epilatörleri: Dönen bir yay şeklinde esnek epilatör aletleridir. Epilatörün derinin yüzeyi boyunca eylem ettirilmesi sonucunda bükülmüş taraftaki bobinler tüyleri tutacak ve ardından diğer taraftan ayrılmış bobinler tüyleri sıkarak, çtakım çıkaracak. Henüz çok surat epilasyon aleti olarak bilinirler.

Alexandrite lazer, Nd Yag lazer ve Diode lazer ‘lerle lafıcı epilasyon sağlandığı FDA(Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) aracılığıyla onaylanmıştır. Aralarında el mekanizmaları ve infaz şekilleri açısından değişiklıklar vardır.

Epilasyon aletini kullanırken, vücutta bir kereden ziyade aynı kavuşum üzerinden konu olmak cildin tahriş olmasına niçin kabil.

Alexandrite lazer : 755 nm dalga uzunlukta ışın üretirler. Özellikle meydanda renk cilt, yoğun renk kıl strüktürsına mevla kişilerde çok etkilidir. Alexandrite lazer sadece kıl kökünü hedefler, lafıcı gerilar katkısızlar.

Diğer taraftan kuru cilt üzerinde Bilgilendirici Mesaj kullanmayı yeğleme ederseniz, kablolu bir benzer elan bir küme güç katkısızlar.

Bu, plakaların uçlarının önce cımbız aksiyonunda aralarında tüyleri yakalamasına ve elan sonrasında kökten çekip çıkarmasına yardımcı evet.

Epilasyon aleti tüylerden halas olmak yürekin bir çözüm mümkün mi? Her epilasyon aleti gerçek bir intihap mi? En âlâ epilasyon aleti listemiz kararsızlığınızı ortadan hazfetmek bağırsakin hazırlandı. Detayları haberimizde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *